resultaten U14

Heren U14 -34kg
1.Lutz Georgy (judo verein BC Karlsruhe)
2.Geuns Gust (JC Gruitrode)
3.Franz Leonard (TSG Blau-Gold Giessen)
Heren U14 -42kg
1.Ganza Leon (TSG Blau-Gold Giessen)
2.Berschauer Damian (JSV Speyer)
3.Vansteenkiste Alexander (Yama-Arashi Bavikhove)
3.Bogers Cello (JC Geetbets)
Heren U14 -46kg
1Nagimulin Alihan (TSG Blau-Gold Giessen)
2.Tack Sem (Yama-Arashi Bavikhove)
3.De Pauw Olaf (JC Herzele)
3.Bogers Yoren (JC Geetbets)
Heren U14 -50kg
1.Matheus Sid (JC Geetbets)
2.Khatchatourian David (Judo Team International)
3.Simons Brell (JS Lummen)
Heren U14 -55kg
1.Smolders Wout (JC St Truiden)
2.Cremers Max (JC Gruitrode)
3.Wegel Nikita (TSG Blau-Gold Giessen)
Heren U14 -60kg
1.Neyens Enly (JC Geetbets)
2.Van Den Hil Mathijs (Origin judo Academy)
3.Haruta Ion (TSG Blau-Gold Giessen)
Heren U14 -66kg
1.Adolph Jayden (TSV Herta Walheim)
2.Rohde Quint (Origin judo Academy)

Dames U14 -44kg
1.Prituleac Lana (TSG Blau-Gold Giessen)
2.Vandekerckhove Luka (JC Samourai Dilsen-Kinrooi)
3.Coeckelbergs Luna (JC Vosselaar)
Dames U14 -48kg
1.Sydykova Aylin (TSG Blau-Gold Giessen)
2.Creemers Emma (JC Gruitrode)
3.Maubach Christina (TSV Herta Walheim)
Dames U14 -52kg
1.Troubleyn Appolien (JS Samurai Willebroek)
2.Keding Svenja (TSV Herta Walheim)
3.Schipper Mia (budo Gemeinschaft Senshu Emmerich eV)
Dames U14 -57kg
1.Buttner Alesia (JSV Speyer)
2.Lutz Sofia (Judo Verein BC Karlsruhe)
3.Thaens Winne (JC Gruitrode)
Dames U14 -63kg
1.D'Heer (JC Zele)
2.Schwandt Sally (budo Gemeinschaft Senshu Emmerich eV)
3.Perquin Maxime (budo Gemeinschaft Senshu Emmerich eV)

 

Resultaten U17

Heren U17 -46kg
1.Khatchatourian Michael (Judo Team International)
2.Ruzius Sven (judoteam Veendam)
3.Tom Nagy (Sprimont Judo Team)
Heren U17 -50kg
1.Then Carl (JV Thuringen)
2.Khatchatourian Nikolai (Judo Team International)
3.Plets Lothar (Yama Arashi Bavikhove)
Heren U17 -55kg
1.Todorov Nikolay 
2.Drooghaag Sam (TSV Herta Walheim)
3.Haex Diede (JC Gruitrode)
Heren U17 -60kg
1.Van Leeuwen Stan (Origin Judo Academy)
2.De Rulter Twan (Bushi Arnhem)
3.Van Achte Aiden (Yama Arashi Bavikhove)
3.Martens Fabio (Bushi Arnhem)
Heren U17 -66kg
1.La Fontaine Basile (judoteam Maastricht)
2.De Haas Jim (JC Samourai Dilsen-Kinrooi)
3.Booij Justin (judoteam Veendam)
3.Meffert Julian (TSV Herta Walheim)
Heren U17 -73kg
1.Humble Keano (JC Herzele)
2.Roder Henry(JV Thuringen)
3.Verelst Joshua (JC Gruitrode)
Heren U17 -81kg
1.Kacov Georgi (JC Respect Sofia)
2.Verstraten Tuur (JC Gruitrode)
Heren U17 +90kg
1.Slangen Tristan (JC Samourai Dilsen-Kinrooi)
2.Nani Kian (Judoteam Veendam)

Dames U17 -44kg
1.Zeier Lotta
2.Antoine Lena (Bushido Saive)
3.Hendriks Kylie (Budosport Parkstad Heerlen)
Dames U17 -48kg
1.Klein Ronja (JV Thuringen)
2.Hendriks Milou (Judoteam Veendam)
3.Hoeps Cosima (TSV Herta Walheim)
Dames U17 -52kg
1.Van Leeuwen Emma (Origin judo Academy)
2.Sydykova Karina (TSG Blau-Gold Giessen)
3.Leppers Sterre (JC Hercules)
Dames U17 -57kg
1.Hensen Faye (BUSHi Arnhem)
2.Leppers Mirthe (JC Hercules)
3.Bloemers Imke (JC Reuver)
Dames U17 -63kg
1.Van Den Hil Danielle (Origin judo Academy)
2.Riddering Suus (Judoteam Veendam)
3.Sassen Hailey (JC Samourai Dilsen-Kinrooi)
3.Djikia Eliana (sportcentrum Leuven)
Dames U17 -70kg
1.Happe Lilli (Budokai Venlo)
2.Vanderheyden Lieve (Judoteam Veendam)
3.Ganza Jana (TSG Blau-Gold Giessen)
Dames U17 +70kg
1.Jaafar Nadie (JC Respect Sofia)
2.Bral Birthe (Jigo Riemst)
3.D'hondt Kirsten (JC Gruitrode)

Resultaten U21+


Heren U21+ -66kg
1.Simoens Xander (JC Herzele)
2.Quinet Cyril (JC Uchi Mata Forrierse)
3.Katoele Twan (judoteam Veendam)
Heren U21+ -73kg
1.Haagsma Dave (judoteam Veendam)
2.Benthem Max (judoteam Veendam)
3.Kuin Hidde (judoteam Veendam)
3.Poels Brent (JC Geetbets)
Heren U21+ -81kg
1.Van Ransbeke Mathis (JS Ippon Buggenhout)
2.Vanluyten Senne (JC StTruiden)
3.Kazov Georgi (JC Respect Sofia)
Heren U21+ -90kg
1.Zlatanov Denislav (JC Respect Sofia)
2.Jonckers Kristof (Judoteam Okami)
3.Arsemikov Ahmed (JC Kiiroi Geel)
Heren U21+ +90kg
1.Slangen Tristan (JC Samourai Dilsen-Kinrooi)
2.Nani Kian (Judoteam Veendam)

Dames U21+ -57kg
1.Kiriac Viorica (JC Diamant)
2.Vanden Bossche Yuna (JC Gruitrode)
Dames U21+ -63kg
1.Fiedel Theresa (JV Thuringen)
2.Swaegers Babet (JC Vosselaar)
3.Schreiber Caroline (Sprimont judoteam)
Dames U21+ -70kg
1.Ludema Berber (Judoteam Veendam)
2.Winters Eveline (JC Gruitrode)
3.Cebeci Aylin (Judo Genk)
Dames U21+ +70kg
1.Hector Sarah (Judoteam Veendam)
2.Struyven Evelien (JC Vosselaar)
3.Pietrasik Jolien (JC Kiichi Sai Maasland)